Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Masalar > Çalışma Masaları > Sekreter Masaları > Victoria
 
VICTORİA SEKRETER MASASI
 
Victoria Masa
Suntalam masa
Çalışma masası
ofis çalışma masası
toplantı modüllü
büro masası
vb. ofis masası modelleri
         
     
         
Victoria Masa Sehpa Köşe İlave Keson 
En 160 50 140 40
Boy 80 50   45
Yükseklik 74 43 74 53
         
Fiyat   Sorunuz    
         

OFİS ÇALIŞMA MASASI


Neden, Victoria Sekreter Masası modeli ; ofis dekorasyonunun ev dekorasyonuna göre daha farklı kriterlerin gözetildiği bir düzenlemeye ihtiyaç duyduğu şüphesizdir. Günün büyük bir kısmını ofis ve iş yerlerimizde geçirdiğimiz düşünüldüğünde konforundan rahatlığına, ferahlıktan aydınlığına birçok detayının iyi düşünülmüş ve planlanmış olması gerekir. Gün ışığından verimli bir şekilde faydalanan, renk dengesinin sağlandığı, objelerin doğru yerleştirilerek düzenli bir görünüm oluşturulduğu dekorlar, çalışma ortamları için daha uygun olacaktır. Ülkemizde genelde ofis ortamlarının koyu renk mobilyalarla yapılmış ağır ve kasvetli dekorlar olduğunu görüyoruz. Oysa ki, verimlilik açısından düşünüldüğünde çok daha aydınlık, ferah ve açık renklerle döşenmiş dekorların tercih edilmesi gerekir. Mobilya sektörü olarak bu alanda, farklı büro masa modelleri ve ofis mobilyaları ile hazırlanmış dekorlar sunmaya karar verdik. Ofis dekorasyonunuza yeni başlıyorsanız veya yenileme niyetindeyseniz, bu birbirinden şık ve modern dekorlar size ilham kaynağı olabilir. Daha verimli iş saatleri ve daha huzurlu çalışma ortamları için modern tasarım ofis çalışma masası modeli ve yenilikçi çizgileri modelimizde bulabilirsiniz.

Ofis, mağaza, galeri gibi farklı ticari alanlar için daha fazla örnek tasarıma ihtiyaç duyarsanız sitemizde bulunan diğer çalışma masası modellerine yapabilirsiniz. Sadece büro masası değil farklı çalışma masaları veya makam masaları hakkında örnekler görmek isterseniz incelemenizi tavsiye ederiz.

Ofis Tasarımına Uygun Seçimler

Kullanılacak ofisin büyüklüğü, şekli ve ofisi kullanacak kişi sayısı gibi detaylar, seçilecek çalışma masası tasarımını direkt olarak etkiliyor. Alışılagelmiş şekilde klasik ofis çalışma masası çeşitleri olduğu gibi ofisi verimli kullanmanız için L formunda ya da ayrılıp birleştirilebilen modeller de bulunuyor. Ayak kısmında raflara yer verilen kompakt boyuttaki masalar, küçük ya da birden fazla kişinin ortak kullandığı ofisler için ideal bir seçim oluyor. Birbirine bölme panel ile monte edilen demonte özellikli ofis çalışma masası modelleri, dar alanları değerlendirebilmek için öne çıkan bir diğer seçimler olabilir. Klasik haline gelen doğal ahşap renkleri, son yılların vazgeçilmezi beyaz, ağırbaşlılığın sembolü siyah ve koyu kahverengi, yaratıcılığı vurgulayan turuncu, kırmızı ve morlar, ofis masa tasarımlarında kullanılan renkler arasında bulunuyor. Ofis dekorasyonunuzla uyumlu renkte seçim yapmanıza izin veren renk çeşitliliği, bırakmak istediğiniz izlenimi de güçlendiriyor.
Bu konuda istenilen renk alternatifleri üretim imkanı da bulunmaktadır.


Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır