Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Ofis Masaları > Çalışma Masaları > Bölme Panel > Modern Workstation
 
MODERN OPERASYONEL MASA
 
Modern İkili Workstation 
Workstation Masaları
laminat workstation
Bölme Paneller
personel çalışma masaları
seperatör sistemleri
         
     
         
Masa Sehpa Etajer  Keson  Konsol
En        
Boy        
Yükseklik        
         
Fiyat        
         MODERN İKİLİ WORKSTATİON

Neden Modern İkili Operasyonel workstation Masası modeli; Çalışma Masaları, ofisinizde, evinizde veya home office’lerde tercih edilebilir.Şirketinizde çalışanlarınızın işini kolaylaştırma anlamında büyük önem taşır. Hem çalışanlarınız, hem de evde kendi çalışmalarınız için ihtiyaç duyacağı alanı çalışma masaları ile sağlayabilirsiniz. Yapılan iş ne olursa olsun, rahat ve geniş bir çalışma düzlemi her zaman için daha keyifli ve olumlu bir çalışma sağlar. Ofis alanlarınıza göre farklı ebatlarda Çalışma Masaları, üretimi yapılmakta olan, melamin kaplamalı, metal ayaklı, kablo kanallı gibi malzemelerle rahat çalışma alanları sizlere sunmak amacındadır.Üretimini yaptığmız Çoklu Çalışma Masaları, 120, 140, 160, cm ortalama ebatlarda üretilmektedir. Ofisinize uygun özel üretim yapma imkânı da mevcuttur
Ofis Çalışma Masası grubuna giren bir dal olan ürünler, çoklu çalışma masaları, öbür adı ile workstation / çoklu çalışma masalarıdır.

Çoklu Çalışma masası modelleri;

Operayonel çalışma masası olarak da bilinen çalışma masası sistemleri ; iki kişilik (ikili çalışma ) , üç kişilik (üçlü çalışma ) , dört kişilik ( dörtlü çalışma masası ) olarak bilinmektedir. Çağrı merkezleri gibi noktalarda ise bu altı kişilik workstation ve daha fazla sayıda masanın birlikte oluşturulmasına imkân veren modeller ile hazırlanmakta olan bölme panel sistemi ya da workstation çalışma grupları olarak görebiliriz. Workstation / çoklu çalışma masaları, alanlarınıza göre daha fazla üretilebilir.Workstation masaları, yapısı itibari ile değişen kişiye özel üretim de yapılabilmektedir.Çalışma masaları, kategorisinde yer alan workstation masaları, genelde melamin kaplamalı, metal ayaklı, buat kapaklı ve kablo kanallı olarak sizlere sunuyoruz.
Çoklu Çalışma Masaları fiyat konusu , modeline, yapısına ve ölçüsüne göre değişkenlik göstermektedir. Çalışma Masaları kategorisinde yer alan ürünleri, ofis alanınıza ve dekorasyonuna göre seçebilirsiniz.Her ürünün ölçüleri ve özellikleri kendi ürün detay sayfasında yer almaktadır.Üretilmekte olan Çoklu Çalışma Masaları’na 2(iki) yıl garanti vermektedir.Ofisinizin ortamını düzenleyen, çalışanlarınızın konforunu ve kendine özel alanlarını sağlayan en önemli demirbaşlardan birisi olan çalışma masaları, birçok farklı çeşide sahiptir. Çoklu çalışma masası modelleri ile ofisinizdeki oturma düzenini çok rahatlıkla sağlayabilirsiniz. İdeal çalışma masaları ile çalışma ortamlarınızdan çok daha fazla verim alabilirsiniz. Çoklu çalışma masası çeşitleri ile çalışanlarınız daha iç içe olacağı için daha verimli ve daha keyifli bir çalışma ortamı elde edebilirsiniz. Çalışma masaları konsantre olmak için ve verimli çalışmak için oldukça önemli bir ekipmandır. Daha dar alanlar için tasarlanmış çoklu çalışma masaları bulunur. Aynı şekilde daha geniş alanlarda veya daha kişisel alanlar için fonksiyonel ofis masası önerilir. Her iki seçimde de hem ofis hem çalışma alanlarınızda, minimum kısımda maksimum yarar sağlamak mümkündür.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır