Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Sandalye > Werzalit Takviyeli Yemekhane Sandalyesi
 
Werzalit Takviyeli Yemekhane Sandalyesi
 
Werzalit Takviyeli Yemekhane Sandalyesi
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    Werzalit Takviyeli Yemekhane Sandalyesi modeli ;


Neden werzalit takviyeli yemekhane sandalye modeli ; evlerden asla eksik olmayan mobilyalar arasında bulunan sandalyeler; işlevsellikleri, konforları ve estetik özellikleri ile dikkat çekiyor. Farklı modelleri ile salon, mutfak, yemek odası, çalışma odası, teras ve balkonlarda mutlaka yerini alıyor. Ahşap, plastik, metal gibi materyaller ve estetik aksesuarların birleşimi ile tasarlanıyor. Minimal stillerden modern tasarımlara kadar zarif çizgiler barındıran birçok farklı model ile sunuluyor.

Sandalye Çeşitleri

Sandalye modelleri; tamamen kumaş kaplamalı, oturma bölgesi kumaş kaplamalı ya da farklı materyallerden tasarlanmaları ile farklılaşıyor. Metal, ahşap ya da plastik materyallerden tasarlanan ürünler; konfor, estetik ve malzeme bakımından birbirinden ayrılıyor. Metal, kumaş kaplı ve ahşap materyallerden tasarlanan sandalyeler; genellikle salonlarda ve yemek odalarında tercih ediliyor. Plastik sandalyeler ise mutfak, balkon ve teraslarda sıklıkla kullanılıyor. Sandalye seçiminde masanın da önemli bir yeri olduğu düşünüldüğünde masanıza uygun tercihler yapmanız öneriliyor. Sandalyeler, tekli ya da altılı takımlar halinde sunuluyor.Sandalye modellerinin arka bölümlerinin tam kapalı ya da yarı kapalı oluşu farklı bir estetik katıyor. Bel ve sırt anatomisine uygun eğimlerde tasarlanan ofis koltuğu modelleri, ergonomik kullanım sağlıyor. Plastik, hasır sandalyelerin bazılarının yıkanabilir oluşu, balkon ve bahçelerde kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu tip modelleri; kir, toz ve leke oluştuğunda silebilir ya da yıkayabilirsiniz.Kollu modelde üretilen sandalyeler, dayanak oluşturduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Çalışma odalarında ve teraslarda sıklıkla görülebilen çalışma koltuğu için modeller, keten dokuma kumaş kaplamaları ile zarif bir tasarım sergiliyor.
Sandalye Hangi Maddeden Yapılır?
Masif ahşaptan kroma, metalden tele, suntadan çeliğe kadar pek çok materyalden üretilmiş sandalyeler, ürün raflarında yerlerini almıştır.Ahşap olan sandalyeler tercih edilecekse, “Sandalye hangi ağaçtan yapılır?” sorusu da akla gelebilir. Sağlamlığı ile ünlü gürgen ağacı, sandalye üretiminde sıklıkla kullanılır. Armut, akağaç ve kiraz ağaçlarının da bu alanda kullanıldığı bilinir. Genel olarak budaksız ve sert ağaçların kerestelerinden daha dayanıklı ve iyi sandalyeler yapılır. Rattan sandalyeler tropik bir ağacın lifleri örülerek yapılır ve dış mekânlarda kullanılır. Günümüzde daha uygun fiyatlı alternatifleri, aynı örme tekniği kullanılarak enjeksiyon plastik mobilyalar olarak bulunabilir.
Çizim masası, oturulan bir koltuğun önünde ayarlanabilir açı ile yukarı doğru yatık duran bir masadır. Çizimi yapacak kişi kendi fiziksel ölçülerine ve kullanım konforuna göre masanın açısını ayarlayarak işlemlerine devam eder. Son derece karmaşık, hata kabul etmeyen değerlerde yapılan teknik çizimler tüm tasarımların hayat bulma serüveninin başlangıcını oluşturur. Farklı materyallerden üretilen çizim masaları üniversitelerin teknik branşlarında öğrenim gören öğrenciler, mimari proje çizen mimarlar, inşaat projeleri çizen mühendisler, elektrik projeleri çizen teknisyenler için en önemli yardımcı ekipmanlar arasında yer alır.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır