Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Sandalye > Simge
 
Simge Monoblok Cafe Sandalyesi
 
Simge Monoblok Cafe Sandalyesi
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    Simge Monoblok Cafe Sandalyesi modeli ;


Neden Simge Monoblok Cafe Sandalyesi modeli ; evlerden asla eksik olmayan mobilyalar arasında bulunan sandalyeler; işlevsellikleri, konforları ve estetik özellikleri ile dikkat çekiyor. Farklı modelleri ile salon, mutfak, yemek odası, çalışma odası, teras ve balkonlarda mutlaka yerini alıyor. Ahşap, plastik, metal gibi materyaller ve estetik aksesuarların birleşimi ile tasarlanıyor. Minimal stillerden modern tasarımlara kadar zarif çizgiler barındıran birçok farklı model ile sunuluyor.

Sandalye Çeşitleri

Sandalye modelleri; tamamen kumaş kaplamalı, oturma bölgesi kumaş kaplamalı ya da farklı materyallerden tasarlanmaları ile farklılaşıyor. Metal, ahşap ya da plastik materyallerden tasarlanan ürünler; konfor, estetik ve malzeme bakımından birbirinden ayrılıyor. Metal, kumaş kaplı ve ahşap materyallerden tasarlanan sandalyeler; genellikle salonlarda ve yemek odalarında tercih ediliyor. Plastik sandalyeler ise mutfak, balkon ve teraslarda sıklıkla kullanılıyor. Simgemonoblok cafe sandalyesi seçiminde masanın da önemli bir yeri olduğu düşünüldüğünde masanıza uygun yükseklikte olması öneriliyor. Sandalyeler, tekli ya da altılı takımlar halinde sunuluyor.Sandalye modellerinin arka bölümlerinin tam kapalı ya da yarı kapalı oluşu farklı bir estetik katıyor. Bel ve sırt anatomisine uygun eğimlerde tasarlanan modeller, ergonomik kullanım sağlıyor. Plastik, hasır sandalyelerin bazılarının yıkanabilir oluşu, balkon ve bahçelerde kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu tip modelleri; kir, toz ve leke oluştuğunda silebilir ya da yıkayabilirsiniz.Kollu modelde üretilen sandalyeler, dayanak oluşturduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Çalışma odalarında ve teraslarda sıklıkla görülebilen modeller, keten dokuma kumaş kaplamaları ile zarif bir tasarım sergiliyor.
Sandalye Hangi Maddeden Yapılır?
Masif ahşaptan kroma, metalden tele, suntadan çeliğe kadar pek çok materyalden üretilmiş sandalyeler, ürün raflarında yerlerini almıştır.Ahşap olan sandalyeler tercih edilecekse, “Sandalye hangi ağaçtan yapılır?” sorusu da akla gelebilir. Sağlamlığı ile ünlü gürgen ağacı, sandalye üretiminde sıklıkla kullanılır. Armut, akağaç ve kiraz ağaçlarının da bu alanda kullanıldığı bilinir. Genel olarak budaksız ve sert ağaçların kerestelerinden daha dayanıklı ve iyi sandalyeler yapılır. Rattan sandalyeler tropik bir ağacın lifleri örülerek yapılır ve dış mekânlarda kullanılır. Günümüzde daha uygun fiyatlı alternatifleri, aynı örme tekniği kullanılarak enjeksiyon plastik mobilyalar olarak bulunabilir.
Monoblok sandalyeler farklı tasarım ve modellerde bulunabilir. Ahşap, metal, kumaş ve deri döşemeli sandalye modelleri mevcuttur. Bu sayede, dekorasyon tarzınıza ve tercihlerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.Renk Seçenekleri: Monoblok sandalyeler genellikle farklı renk seçenekleri sunar. Bu sayede, mekanınıza uygun renkte bir sandalye seçebilirsiniz.Monoblok sandalyeler farklı tasarım ve modellerde bulunabilir. Ahşap, metal, kumaş ve deri döşemeli sandalye modelleri mevcuttur. Bu sayede, dekorasyon tarzınıza ve tercihlerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır