Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları       
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Çelik Dolapları > Tekli Ranza
 
Tekli Metal Şantiye Ranzası
 
Tekli Metal Şantiye Ranzası
 
Ölçüleri    
En 90 cm  
Boy 190 cm  
Yükseklik 90 cm  
     
Fiyat    Tekli Metal Şantiye Ranzası modeli ;

 

Ranza alırken nelere dikkat edilmeli?Nasıl bir Tekli Metal Şantiye Ranzası modeli ; ranza tercihinde bulunurken ranza yeri, tekli ranza içine konulacak eşyaların ne derece önemli olduğu ve kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanız doğru seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Menteşeli, çekmeceli, raylı, raflı ve cam kapaklı olan dosya dolapları yanı sıra isteğe göre de dolap tasarlanması mümkündür. Bahsedildiği üzere dolabı alırken sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Ölçüye, modeline ve kalitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle bütçeyi belirlerken de bu durumu göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Farklı özelliklere ve ebatlara sahip ofis dolaplarını firmamızda bulabilirsiniz.Kitaplıklı ve kapaklı dolap modellerine ulaşacağınız ofis dolapları kategorisinde lüks ofislere uygun ürün çeşitlerini inceleyebilir, şık ve modern dolaplar arasında size uygun ürünü satın alabilirsiniz. Dosya dolapları arasında kilitlenebilen kapakları ile güvenli bir kullanım imkanı veren dolaplar da bulunmaktadır.Bu dolaplar arasında ahşaptan üretilmiş dolapları bulacağınız gibi metal 2’li,3’lü, 4’lü ve 15’li dolaplara ulaşabilirsiniz. Farklı çeşitlerde anahtar dolaplarını da temin edebileceğiniz kategoride kullanışlı soyunma dolaplarını ahşap ve metal dolap olarak bulabilirsiniz. 6’li, 9’lü, 3’lü, 2’li veya tek kapaklı soyunma dolabı arasında size uygun ürüne kolayca ulaşabilir, farklı ebatlara sahip bu dolaplar arasında 15’li emanet dolaplarını stok durumuna göre satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra ofis temizlik malzemeleri için temizlik dolaplarını da bulacağınız kategoride yarım kapaklı dolap çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Şantiye Ranzası Nerede Kullanılır?

Tekli metal şantiye ranzası, genellikle inşaat alanlarında, şantiyelerde ve geçici konaklama ihtiyacı olan diğer yerlerde kullanılan katlanabilir, taşınabilir yatak türüdür. Bu tür ranzalar, işçilerin dinlenmesi veya geceleyin konaklaması için kullanılır. Şantiye ranzaları genellikle sağlam, taşınabilir ve depolanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca genellikle metal veya demir gibi dayanıklı malzemelerden yapılmış olup, katlanabilir özellikleri sayesinde depolama ve taşıma kolaylığı sağlar. Bu tür ranzalar, inşaat, maden, gemi yapımı gibi endüstriyel alanlarda sıkça kullanılır.


Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır