Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları       
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Çelik Dolapları > Çift Taraflı Kütüphane Dolabı
 
Akıllı Açık Raf Kütüphane Sistemi
 
Akıllı Açık Raf Kütüphane Sistemi
 
Ölçüleri    
En 95 cm  
Boy 65 cm  
Yükseklik 207 cm  
     
Fiyat    
     Akıllı Açık Raf Kütüphane Sistemi modeli ;

Askılı Dolap alırken nelere dikkat edilmeli?Neden Akıllı Açık Raf Kütüphane Sistemi modeli; metal kitaplık tercihinde bulunurken dolap yeri, dolap içine konulacak kitapların ne derece önemli olduğu ve kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanız doğru seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır.
Raflı kütüphane sistemi, kütüphanede kitapların düzenli bir şekilde saklanmasını ve erişilebilir olmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem genellikle şu unsurlardan oluşur:
Kategorilere Göre Düzenleme: Kitaplar belirli kategorilere ayrılarak raflarda bu kategorilere göre düzenlenir. Örneğin, romanlar, tarih kitapları, bilim kurgu vb.
Etiketleme ve Numaralandırma: Her rafla birlikte kitaplar genellikle numaralandırılır ve etiketlenir. Bu sayede her kitabın raflardaki yeri kolayca bulunabilir.
Kataloglama Sistemi: Kütüphanede bulunan kitaplar genellikle bir kataloglama sistemi ile kaydedilir. Bu sayede hangi kitabın hangi rafta olduğu, ödünç verilen kitapların takibi gibi işlemler kolaylıkla yapılabilir.
Kütüphane Yazılımları: Günümüzde birçok kütüphane, raflı kütüphane sistemini dijitalleştirerek kütüphane yazılımları kullanmaktadır. Bu yazılımlar sayesinde kitapların kaydı tutulabilir, erişim kolaylaştırılabilir ve okuyucuların istedikleri kitapları bulmaları desteklenir.
Akıllı açık raf kütüphane sistemi modeli , kütüphanelerin düzenli ve verimli bir şekilde işlemesini sağlayarak okuyucuların kitaplara erişimini kolaylaştırır. Menteşeli, çekmeceli, raylı, raflı ve cam kapaklı olan dosya dolapları yanı sıra isteğe göre de dolap tasarlanması mümkündür. Bahsedildiği üzere dolabı alırken sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Ölçüye, modeline ve kalitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle bütçeyi belirlerken de bu durumu göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Farklı özelliklere ve ebatlara sahip ofis dolaplarını firmamızda bulabilirsiniz.Kitaplıklı ve kapaklı dolap modellerine ulaşacağınız ofis dolapları kategorisinde lüks ofislere uygun ürün çeşitlerini inceleyebilir, şık ve modern dolaplar arasında size uygun ürünü satın alabilirsiniz. Dosya dolapları arasında kilitlenebilen kapakları ile güvenli bir kullanım imkanı veren dolaplar da bulunmaktadır.Bu dolaplar arasında ahşaptan üretilmiş dolapları bulacağınız gibi metal 2’li,3’lü, 4’lü ve 15’li dolaplara ulaşabilirsiniz. Farklı çeşitlerde anahtar dolaplarını da temin edebileceğiniz kategoride kullanışlı soyunma dolaplarını ahşap ve metal dolap olarak bulabilirsiniz. 6’li, 9’lü, 3’lü, 2’li veya tek kapaklı soyunma dolabı arasında size uygun ürüne kolayca ulaşabilir, farklı ebatlara sahip bu dolaplar arasında 15’li emanet dolaplarını stok durumuna göre satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra ofis temizlik malzemeleri için temizlik dolaplarını da bulacağınız kategoride yarım kapaklı dolap çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Metal Dolapları Nerede Kullanılır?

Dosya dolapları pek çok sektörde faaliyet gösteren farklı işyerlerinde kullanılmaktadır. Eğitim sektöründe hizmet veren okullarda, turizm sektöründe hizmet veren oteller ve turizm bürolarında, serbest çalışılan bürolarda ve diğer tüm ofis tipi çalışma yerlerinde çelik dosya dolabına ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanında devlet kurumlarında çok sayıda dosya dolabı bulunmaktadır. Evde dosya dolabı kullanımı yaygın olmasa da evden çalışıyorsanız, evinizde dosya dolabı bulundurmanız gerekebilir. Evinizdeki diğer eşyalarınızla ve dekorasyonunuzla uyum sağlayacak modelde dosya dolabı bulmanız da mümkündür. Farklı renkleri, desenleri ve ana malzemeleri bulunan dosya dolaplarından bir tanesi beğeninizi kazanacaktır. Dosya dolabı edinmeniz halinde karmaşık görüntüden, düzensizlikten, evrak kaybetmekten ve evraklarınızı koyacak yer bulamamaktan kurtulacaksınız.


Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır