Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

 
Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Cam Kürsü
 
Pleksi Cam Konuşma Kürsüsü
Pleksi Cam Konuşma Kürsüsü

 

Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    Pleksi Cam Konuşma Kürsüsü modeli ;

Neden Pleksi cam konuşma kürsüsü modeli; İş yerlerinin ve ofislerin vazgeçilmez parçalarından biri olan kürsüler, sekreterya ve giriş bölümlerinde yoğun şekilde kullanılır. Ekip üyeleriniz ile ziyaretçilerinizi zarif bir şekilde birbirinden ayıran parça sayesinde, çalışanlarınızın işlerini yapabilmek için kullandıkları malzeme ve ürünleri de saklayabilirsiniz.
Özellikle banka gibi sürekli ziyaretçi bulunan ofislerde oldukça kullanışlı olan bankoların ofisinizin genel dekorasyonuna uygun şekilde seçerek bütünlük yakalayabilirsiniz.

Kürsü nedir?

Ofisin ana girişinde bulunan ve hitap alanı olarak da kullanılan bölümde, çalışanlarınızın gizliliklerini korumak amacıyla banko kullanmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle işletmenizin çağrılarını yönlendiren ve yönetim kadrosunun takvimlerini takip eden resepsiyon çalışanları için gizlilik oldukça önemlidir. Ofisinizi ziyaret eden kişiler rakip firma çalışanı olabilir, veya işletmenize ait gizli bilgilerin duyulması kolaylaşabilir.
Banko kullanımının sağladığı bir diğer avantaj ise, ofis girişindeki dağınıklıktan ve kötü görünümden kurtulmaktır. Normal çalışma masalarından en büyük farkı yarı kapalı bir alan yaratmak olan bankolar sayesinde; bilgisayar, kablo ve telefon gibi elektronik cihazların saklanması oldukça kolaylaşır.
Banko Seçimi
Ofis dekorasyonunuzu yaparken belirlediğiniz renk temasına ve genel ofis görünümünüze uygun bir banko seçimi, ofis içerisinde görsel bütünlük yakalamanıza yardımcı olur.
Özellikle evrak işlemlerinin yoğun şekilde yapıldığı banka ve devlet dairelerinde yarı kapalı ve açık bankolar tercih edilmektedir. Yarı kapalı olarak adlandırılan ve evrakların teslimi için belirli bir açıklık bulunan banko modelleri, özellikle kayıt bürolarında ve başvuru merkezlerinde tercih edilir. Açık bankolar ise, neredeyse masa gibi olan ve yalnızca yan kısımlarında panel kullanılan modellerdir. Koli ve paket teslimi yapılan ofislerde yoğun şekilde kullanılır.
Özellikle ofis ve bina girişlerinde bulunan güvenlik kontrol noktalarında, daha yüksek ve geniş yapıdaki bankoların kullanımı yaygındır. Ancak resepsiyon alanlarında ziyaretçilerin kolay erişim sağlayabilmesi adına daha kısa modelleri tercih edebilirsiniz.Ahşap malzemeden üretilen bankolar, diğer ofis mobilyalarınızla da uyum sağlar. Özellikle doğru renk seçimi sayesinde, resepsiyon alanlarınızı da ofisinizin içine dahil edecek tasarımlar oluşturabilirsiniz.
Pleksi Cam Konuşma kürsüsü modeli, genellikle topluluk önünde konuşma yapmak için kullanılan bir platform veya yükseltidir. Konferanslar, toplantılar, sunumlar, siyasi mitingler gibi çeşitli etkinliklerde konuşmacılar kürsüye çıkarak konuşmalarını yaparlar. Konuşma kürsüleri, konuşmacının dinleyicilerle etkileşimde bulunmasını ve dikkatlerini çekmesini sağlayan bir araçtır. Kürsü genellikle oditoryumun ön kısmında yer alır ve konuşmacıya görsel ve sözel destek sağlar.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır