Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları       
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Masalar > Banko > Camlı Resepsiyon Banko
 
CAMLI KARŞILAMA BANKOSU
 

Banko
Camlı Banko 
Resepsiyon Banko
Banko Mobilya
Kurumsal Banko
Danışma Masası
Ofis Banko
vb. banko modelleri
 
Ölçüleri 80  
En 180  
Boy 110  
Yükseklik    
     
Fiyat    CAMLI KARŞILAMA BANKO

Neden Camlı Kurumsal Resepsiyon Bankosu modeli; İş yerlerinin ve ofislerin vazgeçilmez parçalarından biri olan bankolar, sekreterya ve giriş bölümlerinde yoğun şekilde kullanılır. Ekip üyeleriniz ile ziyaretçilerinizi zarif bir şekilde birbirinden ayıran parça sayesinde, çalışanlarınızın işlerini yapabilmek için kullandıkları malzeme ve ürünleri de saklayabilirsiniz.
Özellikle banka gibi sürekli ziyaretçi bulunan ofislerde oldukça kullanışlı olan bankoların ofisinizin genel dekorasyonuna uygun şekilde seçerek bütünlük yakalayabilirsiniz.

Banko nedir?

Ofisin ana girişinde bulunan ve bekleme alanı olarak da kullanılan bölümde, çalışanlarınızın gizliliklerini korumak amacıyla banko kullanmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle işletmenizin çağrılarını yönlendiren ve yönetim kadrosunun takvimlerini takip eden resepsiyon çalışanları için gizlilik oldukça önemlidir. Ofisinizi ziyaret eden kişiler rakip firma çalışanı olabilir, veya işletmenize ait gizli bilgilerin duyulması kolaylaşabilir.
Banko kullanımının sağladığı bir diğer avantaj ise, ofis girişindeki dağınıklıktan ve kötü görünümden kurtulmaktır. Normal çalışma masalarından en büyük farkı yarı kapalı bir alan yaratmak olan bankolar sayesinde; bilgisayar, kablo ve telefon gibi elektronik cihazların saklanması oldukça kolaylaşır.
Banko Seçimi
Ofis dekorasyonunuzu yaparken belirlediğiniz renk temasına ve genel ofis görünümünüze uygun bir banko seçimi, ofis içerisinde görsel bütünlük yakalamanıza yardımcı olur.
Özellikle evrak işlemlerinin yoğun şekilde yapıldığı banka ve devlet dairelerinde yarı kapalı ve açık bankolar tercih edilmektedir. Yarı kapalı olarak adland��rılan ve evrakların teslimi için belirli bir açıklık bulunan banko modelleri, özellikle kayıt bürolarında ve başvuru merkezlerinde tercih edilir. Açık bankolar ise, neredeyse masa gibi olan ve yalnızca yan kısımlarında panel kullanılan modellerdir. Koli ve paket teslimi yapılan ofislerde yoğun şekilde kullanılır.
Özellikle ofis ve bina girişlerinde bulunan güvenlik kontrol noktalarında, daha yüksek ve geniş yapıdaki bankoların kullanımı yaygındır. Ancak resepsiyon alanlarında ziyaretçilerin kolay erişim sağlayabilmesi adına daha kısa modelleri tercih edebilirsiniz.Ahşap malzemeden üretilen bankolar, diğer ofis mobilyalarınızla da uyum sağlar. Özellikle doğru renk seçimi sayesinde, resepsiyon alanlarınızı da ofisinizin içine dahil edecek tasarımlar oluşturabilirsiniz.
Banko ofis mobilyaları, çalışan ve müşteri arasında ayraç görevi görür. İşletme ya da ofislerde genellikle resepsiyon kısmında bulunan bankolar çalışanların gizliliğini korumaya yardımcı olur. İşletmenin resepsiyon bölümünde bulunan çalışanların müşteriyi yönlendirmesinde ve yönetim ekibinin takvimlerinin kontrolünde bulunması aşamalarında gizlilik oldukça önemlidir. İşletmenizde hem gizliliği korumak hem de müşteriye daha class bir şekilde hizmet sunabilmek için banko modellerinden birini satın alabilirsiniz.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır