Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterestyilmaz buro
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Ofis Koltukları > Toplantı Koltukları > Halfe Koltuk
 
Halfe Kapitoneli Toplantı Koltuğu
 
Halfe Kapitoneli Toplantı Koltuğu
Toplantı Koltuğu Fiyat  Genişlik Boy Yükseklik
  52 cm  77 cm  96 cm 
-Sünger çelik karkas üzerine vücut ergonomisine uygun olarak 45±8 (dansite,kg/m³) yoğunlukta özel alüminyum kalıplarda imal edilir. 
-Deri, suni deri veya kumaş iç yüzeyine 10mm kalınlığında mercan sünger dikilerek monoblok gövde üzerine giydirilir.
-Koltuk yüzeyi isteğe bağlı olarak kumaş , deri veya suni deri ile kaplanır. 
-Ürünün oturma grubunda aşağı – yukarı hareketini ve kendi ekseni etrafında 360º dönüşünü sağlayan ithal gazlı amortisör kullanılmaktadır 
-Döner tekerlekli kromaj kaplanmış beşli yıldızayak ,koltuğun yere temasını sağlar. 
-Çelik karkas üzeri kromaj kaplanarak; poliüretan kep entegre edilir. 
-Ürün karton kutuya naylon kaplı olarak ambalajlanır.  
 Halfe Kapitoneli Toplantı Koltuğu modeli ;


Neden Halfe Kapitoneli Toplantı Koltuğu modeli ; ofisinize ve size değer katan ürünlerin başında toplantı ve çalışma koltukları gelir. Günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz iş yerinizde, kendinizi rahat hissedeceğiniz çalışma koltuklarına ihtiyaç duyarsınız. Misafirlerinizi ağırlayacağınız ya da önemli kararları alma konusunda toplanıp geleceğinizi çizeceğiniz anlarda, rahat bir ortam oluşturmak önemlidir. Bu amaç adına üretilen koltuklar, sanıldığı kadar basit ürünler değildir.
Toplantı ve çalışma koltukları farklı model ve renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Alüminyum ayaklı fileli koltuk, gri plastik koltuk, plastik ayak ofis koltukları bunlardan en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Her birbiri birbirinden şık tasarımı ile ofislerde kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu grup koltuklar daha çok toplantılar için çalışma masası etrafına ve kişi sayısına göre alınıyor. Toplantılarınızda ofisinizin ve iş kalitesinin bir göstergesidir koltuklar. İş ortaklarınızla yapacağınız toplantılarda toplantı masasında bulunan herkesin rahatlığı ve konforu önemlidir. Siz de ev sahibi olarak onlara verdiğiniz önem kadar iş yerinizin saygınlığını da artıracaksınız.

Toplant�� koltuğu modelleri;

Ortopedik özelliği sayesinde oturan kişinin bel, sırt, boyun ve bacak sağlığını korumaya hizmet edecek bir yapıya sahip olduğu gözlemlenmektedir. Toplantı ve çalışma koltuklarının genelinde ayarlanabilir bacak boyu ya da yükselip ,alçalma özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde farklı boydaki kullanıcılar kendi ihtiyaçlarına göre ayarlama yapabilmekte ve bacak bölgesinde hissedebilecekleri rahatsızlıktan korunabilmektedir. Toplantı ve çalışma sandalyelerinin tamamında bel ve sırt bölgesini kavrama özelliği bulunmaktadır. Bu özellik çalışanın bel sağlığına hizmet etmektedir. Bel bölgesini kavrayan yapısı sayesinde halfe kapitoneli toplantı koltuğu modeli kullanan kişilerde bel sorunlarının en aza indiği bilinmektedir. Kullan��cının uzun çalışma saatleri sonucunda bel ve sırt ağrıları yaşamasına engel olmakta ve çalışma veriminizde artış hissedilmektedir. Koltuk modellerinin diğer bir özelliği ise sırt bölgesinde bulunan esneme kabiliyetidir. Bu özellik bel ve sırt bölgesine yüklenen basıncın oranını düşürmekte ve kullanıcının daha az yorgunluk hissetmesine sağlamaktadır.
Ofis toplantı ve çalışma koltukları farklı modellerde tasarlanmıştır. Bu sayede farklı ofis uygulamaları ile uyumlu olabilecek seçeneklerin sunulmaktadır. Modellerde göze çarpan diğer bir ayrıntı ise tamamının ter yapmayan ve anti alerjik özelliğe sahip kumaştan üretilmiş olmasıdır. Toplantı ve çalışma koltukları konforlu ve sağlıklı bir ofis ortamı yaratmaya uyumlu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca modellerin tamamı ve yedek parçaların hepsi garanti kapsamında satışa sunulmaktadır.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalye Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır