Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterestyilmaz buro
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Ofis Koltukları > Bilgisayar Koltukları > Cosmo Bilgisayar
 
Bürosit Cosmo Kolçaklı Çalışma Koltuğu
 
Bürosit Cosmo Kolçaklı Çalışma Koltuğu
Bilgisayar Koltuğu BS96401 Fiyat  Genişlik Boy Yükseklik
Sorunuz 57 64 104
* Ürün TS 5337 - EN 1335' e göre belgelidir.
* Oturak ve arkalik dösemesi plastik kapak ile kaplidir. Oturak tahtasi 10±2mm kalinligindadir. Tahta papel malzemeden özel alüminyum kaliplarda sicak presleme islemi ile iç bükey form verilerek vücut ergonomisine uygun olarak imal edilir.
* Arkalik iç plastigi polipropilen malzemeden vücut ergonomisine uygun olarak özel kaliplarda enjekte edilerek imal edilir.
* Oturak ve sirt süngeri 45±8 (dansite,kg/m³) yogunlukta özel alüminyum kaliplarda imal edilir.
* Tahtali oturak ve plastikli arkalik süngerlerinin ön yüzeyi istege bagli olarak kumas , deri veya suni deri ile kaplanir.Tahtalarin arka yüzü formuna uygun olarak darbelere karsi esnek polipropilen malzemeden yapilan kapak ile kaplanir.
* Üründe oturma grubunun asagi-yukari hareketini ve kendi ekseni etrafinda 360° dönüsü saglayan ithal gazli amortisör kullanilmaktadir. Arkalik manuel olarak öne ve arkaya hareketi saglanir.
* Döner tekerlekli plastik beşli yıldızayak PA6 %30 cam elyaf katkılı malzemeden imal edilir, koltuğun yere temasını sağlar.
* Kolçaklar polipropilen malzemeden imal edilmiştir.
* Ürün karton kutuya naylon kaplı olarak ambalajlanır.
* Tekerlekler Polyemit 6 malzemeden imal edilmiştir, metal aksamı elektrostatik toz boya
ile boyanır.
   

Bürosit Cosmo Kolçaklı Çalışma Koltuğu modeli ;

Neden Bürosit Cosmo Kolçaklı Çalışma Koltuğu modeli ; bilgisayar koltuk saatlerce bilgisayar karşısında zaman geçirenler için düşünülmüş ,bir ergonomik sandalyedir.Eğer zamanınızın büyük kısmını bilgisayar karşısında geçiriyorsanız bu sizin için gerçekten sıkıntı verici bir uğraş olabilir. Özellikle uzun süre oturmaya bağlı olarak destek ve hareket sisteminde çeşitli rahatsızlıkların oluşması da söz konusudur. Bilgisayar karşısında uzun zaman geçirenlerin daha rahat etmesi, kan dolaşımlarının daha iyi sağlanması, eklem baskılarının hafifletilmesi amacıyla oldukça ergonomik bilgisayar koltuk modelleri geliştirilmiştir.  Birçoğumuz ofislerde zamanımızın ofis Koltuğu büyük bir çoğunluğunu oturarak geçirmekteyiz. Bu nedenle ofis sandalyeleri bir oturma gereci olmanın çok daha ötesinde öneme sahiptir. Uzun süre koltukta ya da sandalyede oturmak vücut sağlığı için olumsuz etkilere neden olabilmektedir. Bu sebeple ofis Koltuğu seçiminde büyük bir titizlik gösterilmelidir.
Gerekli her detay düşünülerek özenle tasarlanan ve her konsepte uyum sağlayacak alternatiflere sahip olan ofis sandalyeleri, hem şık görüntüsü hem de konforlu kullanımı ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Duruş bozukluğu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmaması için uygun özelliklerde tasarımı gerçekleştirilen ofis sandalyeleri, istenilen pozisyonda ve sorunsuz bir oturuş ile iş yapabilme imkanı sunmaktadır.

Bilgisayar Koltuğunun taşıdığı özellikler

İş yaşamındaki mevcut fiziksel emniyeti, performans hızını ve verimi arttırmak amacıyla, ergonomi biliminin ilkelerinden sonuna kadar yararlanılmaya çalışılıyor. Dinamik, insan anatomisine uygun, ortopedik ve sağlıklı oturma olanağı sağlamak hedefiyle bilgisayar koltuğunun kalitesine büyük önem vererek ,ofis koltuklarını uzun saatler boyunca masa başında ve bilgisayarla çalışan bir kişinin ofis şartlarının mükemmel olması gerektiğinin bilinci içinde üretiyoruz, bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyacı olan kullanıcının aradığı rahatlığın, kullanışlı ve estetik mobilyada hayat bulduğunu unutmadan üretimini sürdürmekteyiz.
Bir pc koltuğu her bakımdan rahat, kullanışlı ve uzun ömürlü olması, dolayısıyla değerini karşılaması esasıyla üretilmesi gerekir, Oturak, sırt, başlık ve kolçakların opsiyonel ayarlamaları ile vücuda tam uyum sağlayan ve kullanıcıyı hareketlerinde özgür , pratik kullanımıyla da kolaylık sağlamalıdır. Bürosit cosmo kolçaklı çalışma koltuğu modeli erkek ve kadın vücut yapısı söz konusu olduğunda, beden-koltuk uyumunu sağlamaktadır.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalye Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır