Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
% 100 Türk hammaddesi ile üretilmektedir.
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterestyilmaz buro
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Ofis Koltukları > Müdür Koltukları > Nirvana Müdür
 
NİRVANA ALÜMİNYUM YÖNETİCİ KOLTUĞU
 
Nirvana Koltuk 
makam koltuğu
müdür koltuğu
yönetici koltuğu
ofis koltuğu
patron koltuğu
vb. ofis sandalyesi modelleri
Müdür Koltuğu Fiyat  Genişlik Boy Yükseklik
Sorunuz 68 cm 65 cm 120 cm
Özellikleri
  • Nirvana Alimünyum Kol Ve Ayaklı Patron Koltuğu Tamamem Kayın Kontra\\\'dan Oluşan iç iskeleti Ve Sünger Mekanizma Amortisör Gibi Parçalardan Oluşur,
  • Hazır olan Kayın kontra Üzeri 3 lük Bondex Sünger Yan Kesitlere Kullanılıp, üzerine Tamamen 5lik Kuştüyü Pembe sünger Kullanılır, Süngerleme İşlemi Hazırdır.
  • Poliüretan Normlu Suni Deri  olan Toscana Suni Deri Tavsiye edilir Renk Seçimi Mevcuttur.
  • Kesimi Yapılan Suni Derilerin İstenilen Renk lerde Renkli Veya Sade Renkler İle Dikiş işlemleri oluşturulup ürün döşenmeye Hazır hale getirilir.
  • Dikiş işlemi ve süngerleme işlemi hazır olan bu ürünümüz 8*80 delta zımba telleri ile zemine kompresör yardımı ile çalışan hava tabancaları sayesinde döşenir , ürün sevkiyata hazır hale gelir.
  • son olara kalite kontrolden geçen ürünümüz önce  göz taraması sonra laboratuarımızda bulunan ağırlık kontrol denge kontrol ve kol kontrol makinelerinde sert vuruş tekniği ile kontrol edilip paketleni satışa sunulur.
  • Ürünlerimizin tümü TSE standartlarına uygun üretilip Ayrıca  TSE belgesine sahiptir, ayrıca Sanayi bakanlığınca onaylı 2 (iki) yıl garantilidir.
   NİRVANA ALÜMİNYUM YÖNETİCİ KOLTUĞU ;

 

Nirvana Makam Koltuğu nasıl olmalıdır?


Neden ,Nirvana alüminyum ergonomik makam koltuğu modeli ; ofis çalışmalarında günümüzün uzun bir zaman dilimini ofis sandalyemiz üzerinde geçiriyoruz. Bu uzun süreli çalışmalar sandalyemizin vücudumuzu yeterince ve uygun şekilde desteklememesi nedeniyle yine uzun ve ağrılı saatlere dönüşebilmektedir.
Ofis sandalyesinin vücudumuz üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için öncelikle üzerinde geçirdiğimiz saatleri kısıtlamak, ara dinlenmeleri vermek, periyodik olarak yürüyüş yapmak, tekrarlayan hareketlerden kaçınmak, ofis egzersizleri vb. önlemleri uygulamalıyız. Daha sonra ise ergonomik sandalyeler tercih ederek üzerinde olduğumuz süre zarfında vücudumuzun uygun şekilde desteklenmesini sağlamalıyız.
Ergonomik sandalye terimini sürekli duyuyoruz fakat ergonomik bir sandalyenin sahip olması gereken özellikler nelerdir?

Ayarlanabilir Yükseklik

;İnsanların fiziksel özellikleri, çoğu zaman ayarlanamaz özellikte farklı yüksekliklere sahip çalışma masaları, bilgisayarların boyut farkları sağlıklı bir ofis çalışması için sandalye boyunun ayarlanabilir olmasını zaruri kılmaktadır.
Ayakların zemin veya ayak desteğine tam ve uygun şekilde basabilmesi, kolların masa ile doğru açıda buluşması ve göz- bilgisayar mesafesinin uygun ayarlanabilmesi amacıyla alınacak sandalyenin 38 ile 51 cm arasında ayarlanabilir olması faydalı olacaktır. Pnömatik amartisörlü sandalyeler bu bağlamda ihtiyacı karşılayacaktır.
*Boyunuza göre sandalyenizi ayarladığınızda dizleriniz 90 dereceye olacak şekilde bükülmeli ve ayak tabanlarınız rahat bir şekilde yere basmalıdır.
Koltuk genişliği tüm kullanıcıları rahat ettirebilecek genişlikte ve derinlikte seçilmelidir. Genel olarak çalışma sandalyeleri 43-50 cm genişliğinde üretilir ve bu genişlik yeterli olmaktadır. Derinliğin ise ayarlanabilir olması her personelin sırt bölgesinin uygun şekilde desteklenmesi için faydalı olacaktır.
Koltuğu oturma yeri derinliğinin de ikinci önemli husustur, çalışanların sırtlarını ve bellerini sandalyenin arkasına tam dayayarak oturduklarında, sandalyenin ön kenarı ile dizlerinin arkası arasında bir yumruk genişliğinde (5-7 cm) mesafe olması gerekmektedir. “Sandalyenizin bacak arka yüzünü sıkıştırmasının bu bölgeden geçen sinirleri etkileyerek bacak uyuşmalarına neden olacağını unutmayın. Bu mesafe yoksa sandalyenizin oturma derinliğini azaltmak sırtınızın arkasını ve belinizi destekleyen bir yastık kullanın” .

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalye Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır