Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları      
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Masalar > Bilgisayar Masaları > Profesyonel Çalışma
 
PROFESYONEL ÇALIŞMA MASASI
 
bilgisayar masası
çalışma masası
internet kafe masası
klavyeli pc masası
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    PC ÇALIŞMA MASASI


Neden Profesyonel Bilgisayar Masası modeli ; özellikle çocuk sahibi olan ailelerin evinde yeri olan çalışma masası, son derece fonksiyonel özellikleriyle çocuk odaları ya da genç odalarında kullanılıyor. Bu sayede hem genç / çocuk odasının dekorasyonu tamamlanıyor hem de ders çalışmak veya farklı aktiviteler için kullanım alanı sağlıyor. Ayrıca ofis dekorasyonlarında da oldukça önemli bir rol oynuyor. Bu sayede bilgisayar masaları, dekorasyon konusunda da iddiasını sürdürüyor.

Bilgisayar masası fiyatları

Aslında ilk olarak kullanım özellikleri göz önünde bulundurulsa da, çalışma masası fiyatları tercih edilme sebebi olarak artı bir etken oluyor. Sonuç itibariyla her alışverişte olduğu gibi bütçe hesaplaması yapılmadan hareket edilmiyor. Ancak oldukça fazla alternatifin bulunabilecek olmasından dolayı, her bütçeye uygun bir masa modeli mutlaka bulunabiliyor. Çalışma masalarının üretiminde farklı materyaller, renkler ve modeller kullanılabiliyor. Elbette bu da çalışma masaları arasındaki fiyat farklılıklarını ortaya çıkartıyor. Bilgisayar masalarının üretiminde en önemli unsur olarak dikkat edilen, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu sebeple de genç odası netenya çalışma masası ya da farklı alanlarda kullanılmak için üretilen her masa, son derece kaliteli şekilde ve iyi işçilikle üretiliyor.

Ofislerde kullanılmak istenen çalışma masalarının tasarımları için, daha çok koyu renkler tercih ediliyor. Ahşap görünümlü, ceviz ya da kahve tonları en fazla tercih edilen renkler oluyor. Elbette ağaç ya da cevizden oluşan çalışma masaları, biraz daha bütçe ayırılması gereken masalar arasında yer alıyor. Ancak ucuz çalışma masası almak isteyenler için, kurulumu son derece kolay ve pratik olan modellerde bulunuyor. Böylece fazla vakit almadan ve kimseye ihtiyaç duyulmadan kısa sürede kurulumu yapılarak kullanılmaya başlanabiliyor. Tabii ki bu da tamamen kişisel zevk ve tercihlere bırakılıyor.
Renkli olan çalışma masaları ise, daha çok çocukların kullanım alanlarında ya da atmosfere canlı bir hava katmak istenildiğinde kullanılıyor. Böyle zamanlarda da en çok kullanılan renkler turuncu ,ceviz ve kırmızı olarak göze çarpıyor. Daha sakin bir ortam görüntüsü oluşturmak isteyenler ise sarı, yeşilin açık tonları ve robin çalışma masası modelleri arasından seçim yapıyorlar. Evlerde de sadelikten yana olanlar yine beyaz bir çalışma masası kullanmayı tercih edebiliyorlar. Her ne kadar renklerin de fiyatları etkilediği doğru olsa da, çok fazla farklar söz konusu olmuyor.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır