Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yılmaz büro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Koltuk Takımları > Konferans Koltukları > Venüs MS8500 Konferans
 
Venüs VIP Konferans Salonu Koltuğu
 
Venüs VIP Konferans Salonu Koltuğu
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    Koltukları

Venüs VIP Konferans Salonu Koltuğu modeli ;

Neden Venüs VIP Konferans Salonu Koltuğu modeli; salon ölçülerine göre ses sistemi, sahne dekorasyonu ve dinleyici bölümü düzenlenir. Seminer salonu katılımcıları için rahat ve konforlu VIP seminer salonu koltukları en önemli husustur. Rahat edemeyeceği bir koltukta katılımcı konulara odaklanamayacak ve toplantıdan beklediği verimi alamayacaktır. Ayrıca konforlu ve modern bir salonda toplantı düzenlemek, düzenleyen firmaya da prestij kazandıracaktır.Sinemaseverler için izlenecek filmin kendisi kadar izlenecek mekânın özellikleri de önemlidir. Sinema salonunun genel dekorasyonu film izlemek için ideal bir tarzda olmalıdır. Ayrıca sinemaseverlerin oturacağı koltuklar da izlenen filmden zevk alınmasını sağlayan en önemli unsurdur. Ancak rahat ve konforlu sinema koltukları ile hiç rahatsız olmadan film izlenir. Son zamanlarda sinema salonlarının rahat, konforlu ve modern sinema koltukları ile yenilendiğini görüyoruz.

Bu hesaplamaların tamamı salonu kullanan katılımcıların uzun süreli organizasyonlarda konsantrasyonunu direkt etkileyeceği için verimliliğinde, o etkinlikten alınacak faydanın da kazanılmasına ya da kaybedilmesine sebep olurlar. Konferans koltuğu modelleri tasarımlarına göre , içten çıkma yazı tablalı sinema koltukları açık kol , kapalı kol ya da kolunda kullanılan malzeme çeşidine göre plastik kollu , ahşap kollu ya da bardaklıklı olarak üretilmektedir.

Koltuk modellerini beden yapısınauygun ve konfor sağlayacak şekilde tasarlıyor ve üretimden önce sağlık ve konfor testlerinden geçiriyoruz. Kaplamada kullandığımız sünger ve kumaşlar birinci sınıf kalitededir ve terletmez, yanmaz, solmaz özelliklere sahiptir. Zengin ürün çeşitliliğimizle ve geniş yelpazede fiyatlarımızla müşterilerimize saysız alternatifler sunmaktayız. Kalite, konfor ve uygun fiyat arayanlar için firmamız en doğru adrestir.

Sinemaseverler gittikleri salonda ses ve görüntü kalitesine, koltukların konforuna büyük önem veriyor. Konforlu sinema koltuğu film izleme keyfini daha da arttırıyor. Seyircisini memnun etmek isteyen sinema işletmecileri de bu nedenle eski koltuklarını yeni nesil sinema koltuklarıyla değiştiriyor.

Sinema koltuğu ya da konferans koltuğu ihtiyaçlarınız için en zengin ürün çeşidimiz arasında zevkinize ve bütçenize uygun bir modeli mutlaka bulacaksınız. Ayrıca özel istekler için özel üretim de yapmaktayız. Yurdun her yerinden dilediğiniz renk ve modelde, dilediğiniz sayıda venüs VIP konferans salonu koltuğu siparişi verebilirsiniz. Koltuklar en kısa sürede hazırlanıp kargoya verilecektir. Talep edilmesi halinde Türkiye nin her noktasına anahtar teslimi konferans salonu koltuğu kurulum hizmeti de vermekteyiz.


Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır