Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları 
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Koltuk Takımları > Lobi Koltukları > Uygul Klasik
 
Uygul Ofis Oturma Grubu
 
Uygul Ofis Oturma Grubu
   
Ölçüleri Koltuk İkili  
En      
Boy      
Yükseklik      
       
Fiyat      Uygul Ofis Oturma Grubu modeil;

Neden Uygul Ofis Oturma Grubu modeli ; bekleme koltukları genel olarak Hotel, Pansiyon veya AVM merkezlerinin ortak kullanım alanlarında tercih edilen ürünlerin başında yer almaktadır.Lobi koltukları, salon veya bekleme alanlarınız işletmenizin gelen misafirlerinize veya müşterilerinize firma profili olarak ilk yansıtıldığı yerdir.Beğendiğiniz lobi koltuğu, mekanınıza gelen müşteri ve ziyaretlerinize görsel bir şölen oluşturmaktadır.
Bu nedenle belirleyeceğiniz ürünler lobinize veya bekleme salonlarınıza tasarım olarak uyumlu olmasına özen göstermeliyiz. Tasarımın yanında lobi koltuklarınızı kalite ve kullanım rahatlığı da önemlidir.
Lobi koltukları, genel olarak ahşap, metal ve alüminyum ile oluşturulmuş tasarımlar ile karşınıza çıkmaktadır.
Ahşabın ve alüminyumun uyum içinde olduğu muhteşem bir tasarım ile karşımıza çıkıyor lobi koltuk dizaynları. Bekleme salonlarında farklı ve şık bir tarzın kapılarını aralayan bu ürünler genel olarak iki tekli koltuk ve bir ikilikanepe ve orta sehpa ile tamamlanarak , tasarım dekorasyon dünyasını yakından takip edenler tarafından büyük ilgi ve beğeni görüyor.

Lobi bekleme koltuğu modelleri;


Genel olarak son teknolojinin gelişmesi ile metal iskelet üzerine enjeksiyon sünger ya da dökme sünger olarak tabir edilen imalat şekli ile üretilmektedir. Bu üretim şeklinde kullanılan metod üretilen bekleme koltuklarında kullanım ömrünü iki ila üç kat artırmıştır. Metodun gelişmesi ile tasarım olarak da lobi koltuk modellerinde tasarım olanakları çok artmıştır.Lobi koltuğu çeşitlerinde genel olarak ahşap ayaklı ya da metal ayaklı modeller tercih edilmektedir. Ahşap modeller iç mekanda görsel olarak artı değer katarken , metal ayaklı koltuk tasarımları dış mekanlarda, açık kafe ya da teras alanlarında kullanılması önerilmektedir. Bekleme koltuğu olarak rahatlığı ve estetiği dikkate alarak üretimini yaptığımız bu yeni bekleme koltuğu konsepti olarak elit müşterilerin kullanımına sunulmaktadır.
İstenilen renkte ve miktarda imalat imkanı bulunmakta olup, müşteri tercihine göre üretim yapılmaktadır..
Oteller için lobi koltukları modelleri üretimimiz olup, mevcut ürünler haricinde projeli işlerde özel model çalışması ve üretim yapılmaktadır. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi uygul ofis oturma grubu modeli de üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Otel lobi koltuk takımları iskeletleri makineler de kurutulmuş kayın (gürgen) ağacından oluştuğu gibi talep halinde metal iskelet de kullanılmaktadır. 16 yıllık üretim tecrübesiyle rahatlık, sağlamlık ve kaliteyi bir arada buluşturuyoruz.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalye Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Personel Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır