Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Koltuk Takımları > Bekleme Koltukları > Oral Metal Bekleme
 
Oral Metal Üçlü Bekleme Koltuğu
 
Oral Metal Üçlü Bekleme Koltuğu
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    Oral Metal Üçlü Bekleme Koltuğu modeli ;

Neden Oral Metal Üçlü Bekleme Koltuğu modeli; İş yerlerinden kullanılan mobilya ve eşyalar genel olarak ev ve mesken amacıyla kullanılan yerlerdeki eşyalara ve mobilyalara göre farklılık göstermektedir. Bu mobilya ve eşyalardan bir tanesi de ofis bekleme koltuklarıdır. Oral metal üçlü Ofis bekleme koltuğu ağırlıklı olarak ticari amaçla kullanılan yerlere özel olarak tasarlanan koltuklardır. Gelen müşteri ya da misafirlerin işlem sırasını beklerken oturup dinlenmeleri için tasarlanmış koltuklardır. Ofis bekleme koltuklarının geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bunların başında hastaneler, kamu binaları, alışveriş noktaları ve işlem merkezleri gibi pek çok alanda tercih edilmektedir.

Ofis Bekleme Koltukları nerelerde kullanılır?

Ofis bekleme koltukları pek çok farklı türde karşımıza çıkabilmektedir. Bu türlerin arasında öncelikle koltuk sayısına göre çeşitlendirme mümkündür. Tekli koltuk, çiftli koltuk ya da daha fazla sayıda kullanıcının oturabileceği koltuk türleri bulunmaktadır. Seri halinde koltukların bulunabildiği sıralı koltukların bulunabildiği gibi aralarında sehpa bulunan modelleri de olabilmektedir. Ayrıca tercihe göre kolçaklı ve kolçaksız modellerde üretilebilmektedir.

Ofis Bekleme Koltuğu Özellikleri

Ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan koltukların farklı özellikleri bulunabilmektedir. Ofis bekleme koltukları öncelikle farklı döşeme türlerinde üretilebilmektedir. Deri, kumaş ya da deri-kumaş karışımı malzemelerden koltuklar yapılabilmektedir. Bunun yanında yaz aylarında terlemeyi engellemek amacıyla fileli kumaşlar tercih edilebilmektedir.

Ofis Bekleme Koltuğu seçimi

Offisinizde kullanmak üzere tasarlanan eşyaların diğer eşyalara göre farklı özellikler bulundurması talep edilmektedir. Bu istenen farklı özelliklerden birisi dayanıklılıktır. Ofis ve iş yerlerinde kullanılan mobilyalar uzun süre kullanıma uygun olarak dayanıklı olarak tasarlanmalı ve dayanıklı malzemeler kullanılmalıdır. Ofis bekleme koltukları da yine bu özellikle dayanıklı olarak üretilmelidir. Bunun yanında hem kolay kirlenmeyen hem de kirlenme durumunda temizliği kolay olan ürünler seçilmelidir. Daha uzun süre kullanım için bunlara dikkat edilmelidir.

Ofis konforu ve şıklığı için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biri olan misafir koltuğu ve kanepe takımları, farklı ve zengin tasarım yelpazesi ile dikkat çekiyor. Ofisinize gelen misafir, müşteri ya da iş ortaklarınızı ergonomik yapıya sahip büro oturma grupları ve ofis kanepe takımı çeşitleri ile ağırlayabilirsiniz. Misafir perverliğinizi ofis koltuk takımı ve ofis oturma grubu modelleri sayesinde en kaliteli stil ile gösterebilirsiniz. Dayanaklı aynı zamanda sırtı kavrayan yaslanma kısmı ve metal malzeme ile üretilen esnek file görünümünde arkalıkları ile oldukça kullanışlı modeller tercihinize sunuluyor. Modern ofis tarzına hitap eden Oral metal üçlü bekleme koltuğu sayesinde ofis, iş yeri, makam odası ve konuk ağırlama amaçlı hazırlanan odalarınızı zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır