Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları       
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Tabure > Döner Tabure
 
Tekerlekli Ofis Tabure
 
Tekerlekli Ofis Tabure
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    Tekerlekli Ofis Tabure, çemberli ve amortisörlü modeli ;

Neden Tekerlekli Ofis Tabure , Çemberli ve Amortisörlü modeli ; evinizde , ofisinizde , kafe ve bar dekorasyonunda sıklıkla kullanılan ve kullanıldığı alana farklılık katan arkalı tabureler, az yer kapladıkları ve masa etrafında yakın oturmaya imkân sağladıkları için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Özellikle eğlence mekanlarında ve artık evlerde de kullanılan bar masalarının en önemli tamamlayıcı unsuru olan yüksek bar taburesi ve geleneksel küçük tabureler, iç dekorasyonun vazgeçilmez unsurları olarak görülüyor. Sandalyelerin kullanıldığı masaların etrafında fazladan alan elde etmek için de kullanılan portatif ürünler, masa etrafında daha çok kişiye yer açabilmenizi sağlıyor.
Tabure Fiyatları
Şık ve kullanışlı tabure fiyatları; üretimlerinde kullanılan malzemenin maliyetine, kullanım fonksiyonlarına, işçiliğe, tasarım detaylarına göre değişiklik gösterebiliyor. Kullanacağınız mekana ve mekandaki diğer mobilyalara uyum sağlayabilecek, beğeninize hitap eden ürünü pek çok ürünün yer aldığı koleksiyon içerisinden bulabilirsiniz.
İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir amortisörlü tabure seçebilmek için ihtiyaçlarınızı önceden belirleyerek ürünleri inceleyebilir; birbirinden etkileyici ürünlerin büyüsüne kapılmadan tam da ihtiyaç duyduğunuz tabureyi tercih edebilirsiniz. Eğer bar masanızın etrafında sürekli olarak bulundurmak için tabure almak istiyorsanız, yüksek bar masalarına uygun, yüksekliği ayarlanabilir modelleri ya da bar masaları için özel olarak tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz. Alçak masaların veya sehpaların etrafına birkaç tabure yerleştirmek istiyorsanız kısa geleneksel tabureleri tercih edebilirsiniz. Her eve ve her iş yerine uygun modern veya klasik tabureyi modellerimizin arasından bulabilirsiniz

Tabure Seçimi

Mekanlara renklilik ve özgünlük katan şık ve kullanışlı taburelerin pek çok farklı modeli bulunuyor. Bir bütün hâlinde sabit ayaklı olarak tasarlanan tepsi ayaklı, çemberli üretilen taburelerin yanı sıra tekerlekli ve arkalıklı tabure modelleri de bulunuyor. Taburenin oturma yerleri, ortalama kiloya sahip herkesin oturabileceği genişlikte tasarlanır. Ayaklarınız yere rahat bastığı için sırtınız, bacak gücünüzle destekleniyor ve tabure arkası olmadığı için arkaya kayarak daha rahat oturabiliyorsunuz. Tabure bacakları, farklı kullanım alanlarına uygun olarak farklı ebatlarda üretiliyor. Uzun bacaklı tasarımlar, daha çok barlarda ve yüksek masa modellerinde tercih edilirken kısa bacaklı modeller ise kısa masa ve sehpalarla birlikte tercih edilir. Kısa modeller, yalnız masa etrafında değil; dış mekanlarda masasız olarak da kullanılabiliyor.
Oturma ihtiyacının karşılanması için gerekli olan tabure, aynı zamanda ulaşılması güç alanlarda da yardımcı olur. Kalabalık misafirlerin olduğu anlarda sorunsuz bir kullanım imkanı sunan modeller, yaşam alanlarında kalabalık görünümün önüne geçer. Zevkli tasarımıyla dikkat çeken ürünler, ergonomik yapıya sahip olmasının yanı sıra modern çizgisiyle göze çarpar. Tabure yapımında kullanılan malzemelerin özellikleri arasında kolay deforme olmayan sağlam materyaller tercih edilir.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır