Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları
% 100 Türk hammaddesi ile üretilmektedir.
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Çelik Kasa > Mini Para Kasası
 
Ev Tipi Para Kasası
 
Ev Tipi Para Kasası
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    Ev Tipi Para Kasası modeli ;

Çelik Para Kasası Nedir ?


Nasıl bir Ev Tipi Para Kasası modeli ; en basit anlatımla, kaybolduğunda, tahrip olduğunda, başkalarının eline geçtiğinde zarar göreceğimiz her türlü eşya, doküman ya kıymetlerin saklanması ve korunması için kullanılan ürün bir Kasa'dır. Kilitli bir posta kutusu, zarflarımızı postalarımızı başkalarının erişiminden ya da kaybolmasından korurken, saklayacağımız değerler arttıkça kullandığımız çelik kasanın da özellikleri artar. Bu nedenle, değişip tip ve özelliklerde, farklı güvenlik derecelerinde kasalar mevcuttur. Çelik kasa seçerken de, içinde neler korunacağı göz önüne alınarak, bilinçli bir tercih yapmak gerekir. Adı çelik kasa olan her ürün, size gerekli olan kasa değildir.

Çelik Kasa nedir?

 
Özellikle, güvenlik sorunun yaşandığı, evimize işyerimize hizmet vermek için giren yabancı sayının arttığı günümüz hayat koşullarında size uygun bir kasa seçmek, sanırız ki iyi bir televizyon ya da şık bir ofis mobilyası seçmekten çok daha önemlidir. Evinizde, işyerinizde bulundurmak zorunda olduğunuz birçok değerli eşyanız vardır. Değer kelimesinden "nakdi değer, para" anlamamak gerekir. Pasaportunuz çalındığında, nasıl sorunlarla karşılaşacağınızı bir düşünün.. Ya da otomobilinizin yedek anahtarıyla arabanız çalındığında sigorta şirketinizin kaybınızı tahsil edip etmeyeceğini... Doğru seçimi yapabilmeniz için gereken temel teknik bilgilerden, işyerleri için ayrıntılı sigorta değerleri ne kadar her tür ayrıntıya ulaşacak, sonunda doğru bir seçim yaparak, kendinizi güvene alabileceksiniz.
Ayrıca ofis ve iş yerlerinde dijital medyaları ve dijital saklama ürünlerini (disket,dvd,cd,harici harddisk gibi) muhafaza etmek için data kasaları da kullanılmaktadır. Data kasaları veriyi manyetik dalgalara ve yangına karşı koruyacak şekilde dizayn edilip üretilmektedir. Son olarak otel kasalarının yapısından bahsedeyim; otel kasaları, otelde konaklayan müşterilerin memnuniyeti düşünülerek yapılmış ve otelde kaldıkları süre içerisinde eşyalarını muhafaza etmek için hizmetlerine sunulmuş kasalar dır.Otel kasaları ev ve ofiste yer alan kasalardan farklı boyut ve kaliteye sahiptir. Otelde bulunan kameralar ve güvenlik seviyesinin hat safhada olması yüzünden bu kasaların güvenlik sistemi daha düşüktür.
Çelik kasalarda kilit sistemi çelik dolap kilitlerinden çok daha güvenlikli olup, en önemli güvenlik parametrelerinden birisidir. Kasa üzerinde anahtarlı kilit, elektronik şifreli kilit ve çevirmeli kilit sistemleri tek başına veya kombine şekilde bulunabilir. Tecrübelerimiz kasa üzerinde bir adet elektronik şifre ve bir adet çevirmeli (mekanik) şifre bulunmasının güvenlik avantajı sağladığını göstermektedir. Kaliteli bir elektronik şifreli kilit en iyi korumayı sağlayacaktır
Maddi ya da manevi değerdeki eşyalarımızı muhafaza ettiğimiz çelik kasalar, olası bir yangın yaşanması durumunda, içinde sakladığınız eşyalarınızı ne kadar korur? İşte bunun cevabı, çelik kasanızın yangına karşı dayanıklı olup olmamasıyla direkt alakalıdır.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır