Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz Ofis MobilyaBüro Mobilyaları
% 100 Türk hammaddesi ile üretilmektedir.
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Hakkımızda
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterestyilmaz buro
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Ofis Koltukları > Makam Koltukları > Class Koltuk
 
CLASS MAKAM KOLTUĞU
 
Class Koltuk
ofis koltuğu
makam koltuğu
yönetici koltuğu
patron koltuğu
vb. ofis sandalyesi modelleri
Makam Koltuğu Fiyat  Genişlik Boy Yükseklik
,00 TL + KDV 56 cm 63 cm 135 cm
Özellikleri
  • Class Müdür Koltuk eşdeğer ünvanlarda Makam Odalarında kullanılabilir.
  •  ürün tamamen 19*1,5 lik borudan özel kıvrımlara sahip iç iskelet üretimi yapılıp sonucunda iç iskelet nikel kromaj kaplanıp hazır hale getirilir.
  • sonraki aşamada özel alimünyum kalıplarda sıkıştırma metodu ile yapılan 16 mm kayın kontra papeller oluşturulup bu papeller monoblok hale getirilir cnc makinlerde vücut ergonomisine uygun şekilde kontralar kesildikden sonra süngerleme işlemi olarak oturumlarda 3lük 28*dns sertliğinde sünger üzeri 3lük 24*dns kuş tüyü yumuşak sünger kullanılıp sırt kısmında ise 28*dansite gri sert sünger kullanılmaktadır.
  • süngerleme işlemi tamamlandıkdan sonra döşeme işlemi olarak sunideri özel hazırlanmış kalıplar ile ölçülü kesimleri yapılıp yapıştırma yöntemi ile 3lük 24 dns kuştüyü süngere yapıştırılıp alt kısmına ise tela astar yapıştırılıp dikiş işlemine hazır hale getirilir,
  • Hazır olan bu parçalarımız özel deri dikiş makinalarında 9 kat polyester iplikler ile dikiş işlemi gerçekleştirilir.
  • İstenildiği takdirde dikiş renkleri farklılaştırılıp koltuğa daha farklı bir hava katabilir,
  • Döşenmeye hazır olan bu parçalarımız son olarak döşeme işlemine geçilip 80/8 lik zımbalar ile döşenip hazır hale getirilir.
  • Son işlem olarak montaj bölümüne sevk edilen bu parçalırımız montaj ekibi tarafından öncelikle alimünyum ayaklara plastik sert zemin tekerlekleri çakılıp üzerine koruyucu kapak geçirilip içerisine amortisör takılır amortisör üzerine monte edilen çift kollu syncron mekanizma sayesinde ileri geri yatış pozisyonu sağlayan mekanizma takılıp bu parçaların hepsi montaja hazır olan koltuğa takılıp koltuğumuz kullanıma ve sevkiyata hazır hale gelir.
  • Kalite kontrol ekibinden son olarak kontrol edilen bu ürünümüz istenilen renk ve adette üretimi yapılmakta olup sanayi bakanlığınca onaylı 2 yıl garantilidir,ayrıca TSE belgelidir.
         CLASS MAKAM KOLTUĞU

 

Makam Koltuğu nasıl olmalıdır?


Neden ,Class makam koltuğu ; ofis çalışmalarında günümüzün uzun bir zaman dilimini ofis sandalyemiz üzerinde geçiriyoruz. Bu uzun süreli çalışmalar sandalyemizin vücudumuzu yeterince ve uygun şekilde desteklememesi nedeniyle yine uzun ve ağrılı saatlere dönüşebilmektedir.
Ofis sandalyesinin vücudumuz üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için öncelikle üzerinde geçirdiğimiz saatleri kısıtlamak, ara dinlenmeleri vermek, periyodik olarak yürüyüş yapmak, tekrarlayan hareketlerden kaçınmak, ofis egzersizleri vb. önlemleri uygulamalıyız. Daha sonra ise ergonomik sandalyeler tercih ederek üzerinde olduğumuz süre zarfında vücudumuzun uygun şekilde desteklenmesini sağlamalıyız.
Ergonomik sandalye terimini sürekli duyuyoruz fakat ergonomik bir sandalyenin sahip olması gereken özellikler nelerdir?

Ayarlanabilir Yükseklik

;İnsanların fiziksel özellikleri, çoğu zaman ayarlanamaz özellikte farklı yüksekliklere sahip çalışma masaları, bilgisayarların boyut farkları sağlıklı bir ofis çalışması için sandalye boyunun ayarlanabilir olmasını zaruri kılmaktadır.
Ayakların zemin veya ayak desteğine tam ve uygun şekilde basabilmesi, kolların masa ile doğru açıda buluşması ve göz- bilgisayar mesafesinin uygun ayarlanabilmesi amacıyla alınacak sandalyenin 38 ile 51 cm arasında ayarlanabilir olması faydalı olacaktır. Pnömatik amartisörlü sandalyeler bu bağlamda ihtiyacı karşılayacaktır.
*Boyunuza göre sandalyenizi ayarladığınızda dizleriniz 90 dereceye olacak şekilde bükülmeli ve ayak tabanlarınız rahat bir şekilde yere basmalıdır.
Koltuk genişliği tüm kullanıcıları rahat ettirebilecek genişlikte ve derinlikte seçilmelidir. Genel olarak çalışma sandalyeleri 43-50 cm genişliğinde üretilir ve bu genişlik yeterli olmaktadır. Derinliğin ise ayarlanabilir olması her personelin sırt bölgesinin uygun şekilde desteklenmesi için faydalı olacaktır.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalye Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır