Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz Ofis MobilyaBüro Mobilyaları
% 100 Türk hammaddesi ile üretilmektedir.
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Hakkımızda
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterestyilmaz buro
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Ofis Koltukları > Çalışma Koltukları > Apex 7
 
BÜROSİT APEX ÇALIŞMA KOLTUĞU
 
Apex Koltuk
Bürosit Koltuk
Toplantı Koltuğu
Çalışma Koltuğu
Bilgisayar Koltuğu
Ofis Koltuğu
vb. ofis sandalyesi modelleri
Çalışma Koltuğu Fiyat  Genişlik Boy Yükseklik
Sorunuz 60 cm 75 cm 93 cm
* Ürün TS 5337 - EN 1335' e göre belgelidir.
* Döşeme monoblok gövdeden meydana gelmektedir. Oturak ve arkalık tahtaları 12±1 mm kalınlığındadır.Tahtaların birbirine montajı özel form verilmiş çelik saçlarla sağlanır. Tahtalar papel malzemeden özel alüminyum kalıplarda sıcak presleme işlemi ile form verilerek vücut ergonomisine uygun olarak imal edilir. Oturak tahtası çanak şeklinde olup tahtaların ön kısmına bükey form verilmiştir. Arkalık tahtası çanak şeklinde olup tahta bel dayama bölgesine dış bükey form verilmiştir.
* Oturak ve sırt süngeri 45±8 (dansite, kg/m³) yoğunlukta özel alüminyum kalıplarda form verilerek tahtaların formunda vücut ergonomisine uygun olarak imal edilir.
* Oturak ve sırt tahtalarının ön yüzüne yapıştırılan sünger isteğe bağlı olarak kumaş , deri veya suni deri ile kaplanır. Tahtaların arka yüzü formuna uygun plastik kapak ile kapatılır.
* Üründe oturma grubunun aşağı - yukarı hareketini ve kendi ekseni etrafında 360 dönüşünü sağlayan ithal gazlı amortisör kullanılmaktadır. 
* Üründe kullanılan mekanizma kumanda kolları ile gazlı amortisöre aşağı – yukarı hareketi dışında , oturma grubunun salınım hareketini sağlar.Ayrıca salınım hareketi kullanıcının ağırlığına göre tutamak vasıtası ile ayarlanır.
* Döner tekerlekli beşli yıldızayak koltuğun yer ile temasını sağlar. Kolçaklar plastik (PP) malzemeden imal edilmiştir.
* Ürün karton kutuya naylon kaplı olarak ambalajlanır.
         ÇALIŞMA KOLTUĞU

Neden Bürosit Apex çalışma Koltuğu modeli ; Ofis sandalyesi seçimi son derece önemlidir. Sırt ağrılarından, bel ağrılarından, omurga sorunlarından kurtulmak tamamen sizin elinizdedir. Sadece kendiniz için değil çalışanlarınız için de en büyük sağlık adımı eskimiş çalışma sandalyeleri kaldırıp atmaktır. Tüm gün masa başında çalışanlar açısından oldukça özen gösterilmeli ve kaliteye önem verilmelidir. Bel destekli ofis çalışma sandalyelerimiz çalışanlarınızın duruşlarını bozmadan oturabilmelerini sağlamakta ve onların masa başında daha verimli çalışmalarını sağlayacak konforu yaşatmaktadır. Masa başında sürekli oturarak çalışan çalışanlarınız zamanla bel ve omurga sorunları ile karşı karşıya kalırsınız. Bunların olmaması için özellikle ofis oturma grubu koltuklarında uzman gözetiminde üretilmiş olan ürünler tercih edilmelidir. ofis sandalyesi tüm bu detaylar düşünülerek tasarlanmış ve sizlere sunulmuştur. Ortopedik ve bel destekli modellerimizi tercih edin, masa başında otururken keyfini yaşayın. Omuriliğe yük binmesinin önüne geçin, ofis sandalyesi ile ofis yaşamını konforlu hale getirin. Bekleme salonlarında misafirlerinizin konforu ve rahatı da oldukça önemli bir konudur. ofis koltukları bu nedenle en çok tercih edilen ürünler listesinin başında gelmektedir. Birbirinden şık ve ergonomik bu koltukları değerli müşterilerinizin keyifle beklemesini sağlayacaktır. Renk seçeneklerimiz ile de şirket konseptinize en uygun koltuk seçeneklerini bulabileceksiniz

Ofis Çalışma Koltuğu seçimi ;

 buna ek olarak ; firma ile ilgili ilk izlenim oldukça önemlidir. Konuklarınızı, müşterilerinizi ağırladığınız ofislerinizin görünümü sizi, tarzınızı ve kalitenizi dış dünyaya yansıtacaktır. Bu açıdan ne kadar şık bir mekâna sahip olduğunuz büyük önem taşımaktadır. Dilediğiniz renk ve desende koltuk, ofis sandalyesi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Ülkemizde iş güvenliği yasası da önem taşımaktadır. İşverenlerin en önemli görevlerinden biri çalışanlarını sağlığını göz önünde bulundurmaktır. Bu yasal bir zorunluluktur. A’dan Z’ye her detay ince elenip sık dokunmakta ve çalışanlarınızın sağlığına uygun olan mobilyalar üretmektedir. İş güvenliği yasasına da özen gösteren Bel ve boyun destekli, omurga dostu koltuklar üretmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktadır. Üretimini yaptığımız ofis koltukları, ofis sandalyeleri dahil tüm ürünlerimizin 2 yıl boyunca garanti süreleri bulunmaktadır. Müşterilere 10 yıl boyunca da yedek parça desteği sunmaktayız. Böylece kullandıkça yıpranan mobilyalarınızı çöpe atmak zorunda kalmadan bozulan parçalarını temin ederek onları sıfır konumuna getirmek mümkün olmaktadır.


Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalye Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar     Çelik Kasa  
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır