Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz OfisBüro Mobilyaları      
% 100 Türk hammaddesi ile üretilmektedir.
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Kurumsal
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Ekonomik Çizim Masası
 
EKONOMİK ÇİZİM MASASI
 
Ekonomik Çizim Masası
Çizim Masası
Proje Çizim Masası
80*120 ekonomik çizim masası
70*100 ekonomik çizim masası
100*150 ekonomik çizim masası
Mimar Masası
Mühendis Masası modelleri
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    ÇİZİM MASASI

Proje Çizim Masası
Neden EKONOMİK Çizim Masası modeli ; Çizim masaları kullanılan malzeme ve kullanım amaçlarına göre kendi içerisinde çeşitlenmektedir. Çizim masası kullanımında en önemli dikkat edilmesi gereken nokta çizim masasının ayak kalitesidir. Profesyonel çizim masası ayağı sağladığı çok fonksiyonel pozisyon sağlama konusunda en iyi çizim masası ayağı modelidir. Dilerseniz çizim masası ayağını tek olarak satın alarak kendi ihtiyacınıza göre temin ettiğiniz tablayı bu çizim masası ayağı üzerine vidalayabilirsiniz.

Ahşap Tablalı Çizim Masası


MDF malzemeden üretilen tablalı çizim masası standart tabla ölçüleri olan 70x100 - 80x120 - 100x150 cm ölçülerinde üretilmektedir. Ekonomik ve profesyonel ayaklardan oluşan iki ayrı türü bulunmaktadır. Her iki modelinde de yükseklik ve yatay pozissyon ayarı mevcuttur. Ancak profesyonel ayak çizim masaları, ekonomik çizim masalarına göre çok daha geniş bir pozisyon sağlamaktadır. Toplu alımlarda standart ölçüler dışında özel ölçü çizim masası üretimi yapılabilmektedir.

Seyyar Işıklı Çizim Masası


35x50 ve 50x70 ölçülerde taşınabilir çantası mevcut oılan çizim masası çeşitidir. İçerisinde LED ışıklandırma sistemi olan, seyyar ışıklı çizim masası daha çok öğrenciler ve seyehat eden kesimler tarafından tercih edilmektedir.

Ayaklı Işıklı Çizim Masası


Profesyonel çizim masası ayağı kullanılarak üretilen çizim masalaları içerisindeki LED aydınlatma sistemi ile pleksi cam olan yüzeyi aydınlatmadakta ve yüzeyde pürüzsüz çizim alanı oluşturmaktadır. Işıklı çizim masaları normal prizden alınan elektirikle kullanılmaktadır. 70x100 ve 80x120 ölçülerde iki farklı ölçüsü mevcuttur ışıklı çizim masasının.

Cam Çizim Masası


Cam çizim masası şeffaf temperli cam tablanın profesyonel çizim masası ayağı ile bütünleştirilmiş halidir. Şeffaf cam olması bu çizim masası grubuna alttan harici ışık verilmesi durumunda aydınger kağıdı ile kolaylıkla teknik çizime imkân vermektedir. 70x100 ve 80x120 olmak üzere iki farklı çeşidi vardır.ülerek yapılır ve dış mekânlarda kullanılır. Günümüzde daha uygun fiyatlı alternatifleri, aynı örme tekniği kullanılarak enjeksiyon plastik mobilyalar olarak bulunabilir.
Çizim masası, oturulan bir koltuğun önünde ayarlanabilir açı ile yukarı doğru yatık duran bir masadır. Çizimi yapacak kişi kendi fiziksel ölçülerine ve kullanım konforuna göre masanın açısını ayarlayarak işlemlerine devam eder. Son derece karmaşık, hata kabul etmeyen değerlerde yapılan teknik çizimler tüm tasarımların hayat bulma serüveninin başlangıcını oluşturur. Farklı materyallerden üretilen çizim masaları üniversitelerin teknik branşlarında öğrenim gören öğrenciler, mimari proje çizen mimarlar, inşaat projeleri çizen mühendisler, elektrik projeleri çizen teknisyenler için en önemli yardımcı ekipmanlar arasında yer alır.

Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır