Yılmaz Ofis Mobilya
Yılmaz Ofis MobilyaBüro Mobilyaları       
% 100 Türk hammaddesi ile üretilmektedir.
Yılmaz Ofis
Ofis Mobilyaları
Hakkımızda
İletişim Bilgileri
Sizin seçimleriniz.

takip et 

facebook twitter youtube instagram pinterest yilmaz buro mobilya
 
garanti bonus kartına 3 taksit 

Yılmaz Büro Online Mobilya Kataloğu

Goldsit ve Bürosit ürün katalogunu firmamızda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa > Ofis Mobilyaları > Aksesuarlar > Çelik Dolapları > Dörtlü Kompakt Arşiv Sistemi
 
DÖRTLÜ KOMPAKT ARŞİV SİSTEMİ
 
Kompakt Arşiv Dolabı
Kompakt Arşiv Dolabı
Compact Arşiv Dolabı 
Volanlı Arşiv Dolabı
Çelik Dolap
vb. Arşiv Sistemleri modeli
 
Ölçüleri    
En    
Boy    
Yükseklik    
     
Fiyat    DÖRTLÜ KOMPAKT ARŞİV DOLABI

 

Arşiv dolabı alırken nelere dikkat edilmeli?Dörtlü kompakt arşiv sistemi tercihinde bulunurken dolap yeri, dolap içine konulacak eşyaların ne derece önemli olduğu ve kullanım amacınızı göz önünde bulundurmanız doğru seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Menteşeli, çekmeceli, raylı, raflı ve cam kapaklı olan dosya dolapları yanı sıra isteğe göre de dolap tasarlanması mümkündür. Bahsedildiği üzere dolabı alırken sabit bir fiyat bulunmamaktadır. Ölçüye, modeline ve kalitesine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu nedenle bütçeyi belirlerken de bu durumu göz önünde bulundurmakta fayda vardır.

Farklı özelliklere ve ebatlara sahip ofis dolaplarını firmamızda bulabilirsiniz.Kitaplıklı ve kapaklı dolap modellerine ulaşacağınız ofis dolapları kategorisinde lüks ofislere uygun ürün çeşitlerini inceleyebilir, şık ve modern dolaplar arasında size uygun ürünü satın alabilirsiniz. Dosya dolapları arasında kilitlenebilen kapakları ile güvenli bir kullanım imkanı veren dolaplar da bulunmaktadır.Bu dolaplar arasında ahşaptan üretilmiş dolapları bulacağınız gibi metal 2’li,3’lü, 4’lü ve 15’li dolaplara ulaşabilirsiniz. Farklı çeşitlerde anahtar dolaplarını da temin edebileceğiniz kategoride kullanışlı soyunma dolaplarını ahşap ve metal dolap olarak bulabilirsiniz. 6’li, 9’lü, 3’lü, 2’li veya tek kapaklı soyunma dolabı arasında size uygun ürüne kolayca ulaşabilir, farklı ebatlara sahip bu dolaplar arasında 15’li emanet dolaplarını stok durumuna göre satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra ofis temizlik malzemeleri için temizlik dolaplarını da bulacağınız kategoride yarım kapaklı dolap çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Metal Dolapları Nerede Kullanılır?

Dosya dolapları pek çok sektörde faaliyet gösteren farklı işyerlerinde kullanılmaktadır. Eğitim sektöründe hizmet veren okullarda, turizm sektöründe hizmet veren oteller ve turizm bürolarında, serbest çalışılan bürolarda ve diğer tüm ofis tipi çalışma yerlerinde çelik dosya dolabına ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanında devlet kurumlarında çok sayıda dosya dolabı bulunmaktadır. Evde dosya dolabı kullanımı yaygın olmasa da evden çalışıyorsanız, evinizde dosya dolabı bulundurmanız gerekebilir. Evinizdeki diğer eşyalarınızla ve dekorasyonunuzla uyum sağlayacak modelde dosya dolabı bulmanız da mümkündür. Farklı renkleri, desenleri ve ana malzemeleri bulunan dosya dolaplarından bir tanesi beğeninizi kazanacaktır. Dosya dolabı edinmeniz halinde karmaşık görüntüden, düzensizlikten, evrak kaybetmekten ve evraklarınızı koyacak yer bulamamaktan kurtulacaksınız.


Ofis Masaları

Koltuk Takımları

Ofis Koltukları

Aksesuar

Renk Seçenekleri

Makam Masaları Ofis Kanepeleri Makam Koltukları Sandalyeler Deri Seçenekleri
Müdür Masaları Bekleme Koltukları Müdür Koltukları Çelik Dolapları Ahşap Seçenekleri
Çalışma Masaları Lobi Koltukları Çalışma Koltukları Okul Sıraları  
Toplantı Masaları Konferans Koltukları Toplantı Koltukları Tabure  
Bilgisayar Masaları   Bilgisayar Koltukları Askılık  
Dolaplar        
Banko        

Ana sayfa | Ürünler | Hakkımızda |  İletişim | Görüşleriniz...

© 2003 Yılmaz Büro Mobilyaları - Tel: 0312 351 25 25
Tüm Hakları Saklıdır